עיצוב גרפי של דפי נחיתה

דף נחיתה או בכינויי העכשיוי דף מכירה מייצר סביבה סגורה ללקוח עם הנעה לפעולה מאוד ברורה : השארת פרטים, יצירת קשר טלפוני, הורדת מדריך או רכישה של מוצר.

דפי נחיתה מפורסמים באפיקי שיווק מגוונים כחלק מתהליך השיווק הדיגיטלי ובניגוד לאתרים מייצרים סביבה סגורה ללקוח שבה אנו מעבירים לו את המידע הדרוש ומניעים אותו לביצוע הפעולה הרצויה לנו. פרסום של דפי נחיתה בדרך כלל מתאים לקמפיינים ממומנים ( בגוגל, פייסבוק , טאבולה … ) לרשימות תפוצה,  באנרים ורשתות חברתיות.   

שלבים בעיצוב דף נחיתה שמניע לפעולה

שלב א – איפיון דף הנחיתה

תחילה נרצה להבין מהו המסר העיקרי אותו נרצה להעביר, חשוב לשמור על אותו פונט במסגרת הדף ועל היררכיה ברורה שנעביר באמצעותה את המשתמש מסע נעים וחוויתי שיגרום לו לרצות לקבל/לרכוש מאתנו את השרות/המוצר שאנחנו מוכרים.

שלב ב – המרכיבים של דף נחיתה מעוצב

  • כותרת ראשית

מחקרים מראים שזהו החלק הראשון שנקרא ( ואחריו נפנה את תשומת לבנו לתמונה ) ולכן לחלק הזה חשיבות רבה בהעברת המסר הראשוני, צבעוניות ומשחק של גדלי הפונטים תאפשר לנו לחדד חלקים ממנו בצורה מעניינת.

  • תמונה ראשית /סרטון / גלריית תמונות

תמונה שווה 1000 מילים ולכן לתמונה חשיבות רבה בסיפור שאתם בונים ומעבירים ללקוח. תמונה שעברה עיצוב גרפי מקצועי תעביר את המסר בצורה הכי מהירה לפני שהמשתמש עבר לחלק של התוכן. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות כדי להציג את השירות/המוצר שלנו בצורה מקצועית ומכירתית. סרטון מעביר מסר קצר בצורה קלילה, וגלריית תמונות תייצר עושר גרפי רב יותר.  

  • טופס ראשי / הצטרפות לרשימת דיוור

למיקום של הטופס חשיבות מכרעת בתוך דף הנחיתה והיא שקובעת את יחס ההמרה במקרים רבים.

הכפתור בטופס צריך להיות בולט ומניע לפעולה ומבחינת חווית המשתמש חשוב שיהיה ברור שהוא לחיץ

ושיהיה במיקום שלא ידרוש גלילה ( גילינו ש – 50% מהמשתמשים לא נוהגים לגלול)

  • נקודות עניין

התרגלנו לקבל מסרים בצורה איקונית ולכן הצגה אייקונית של השירותים שאתם מעניקים, הייחודיות של השירות שלכם, או מגוון המוצרים שלכם יאפשר במבט חטוף להבין את ההיצע הרחב שאתם מציגים ללקוח ובצורה גרפית מעניינת ועכשוויות.

חשוב לזכור שיש הבדל בין עיצוב לדף נחיתה שמותאם למובייל לעומת דף נחיתה למחשב וכבר בשלב ההתחלתי חשוב לאפיין את הפלטפורמות בהם יפורסם דף הנחיתה בכדי לייצר גרסאות מעוצבות המותאמות בדיוק לפלטפורמה.

צריכים דף נחיתה מעוצב שיעזור לכם להפוך מתעניינים ללקוחות? השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה מעניינת במיוחד